Вакансии
Вакансии
Pārdošanas pārstāvis/Klientu konsultants/-e

Darba pienākumi:

· Uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu pārdošanas veicināšana
· Telemārketings (pārdošana pa telefonu)
· Aktīva jaunu klientu piesaiste, kā arī sadarbība ar patstāvīgajiem klientiem

Prasības:

· Pieredze aktīvajā pārdošanā pakalpojumu sfērā vismaz 1 gads
· Komunikabla, uz klientu vajadzībām orientēta personība
· Teicamas pārliecināšanas spējas
· Godīgums, atbildības sajūta un spēja strādāt komandā
· Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas
· Labas iemaņas darbā ar datoru
· Pozitīva attieksme pret dzīvi un spēja neapjukt stresa situācijās

Piedāvājam:

· Interesantu darbu augošā uzņēmumā
· Profesionālu apmācību un izaugsmes spējas
· Motivējošu apmaksas sistēmu, atbilstoši padarītā darba rezultātam

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Pārdošanas pārstāvis/Klientu konsultants/-e" sūtīt uz e-pastu: cv@perfekta.lv

Вы являетесь нашим клиентом и хотите информировать посетителей нашего сайта о том, что в вашей компании появилась открытая вакансия? Тогда Вам сюда

Европейская форма CV Rus Lat Eng