Uzņēmums
Uzņēmums
Kad vēlējāmies radīt priekšstatu par savu uzņēmumu, mums radās brīnišķīga doma... :-) Pēc ilgām pārdomām nolēmām, ka, iepazīstinot ar sevi, nevēlamies izmantot banālas, sen visiem apnikušas frāzes. Pēc mūsu domām, tādi apgalvojumi kā: „viena no vadošajām, superkompānija utt.” nekādā ziņā neietekmē uzņēmuma reputāciju. Brīva tirgus un sīvas konkurences apstākļos to, vai uzņēmums ir viens no vadošajiem, izlemj nekas cits kā tirgus. Tirgū ir pieprasīti to uzņēmumu produkti un pakalpojumi, kuriem tas uzticas. Un punkts.

Tāpēc to, vai mūsu uzņēmums ir viens no vadošajiem vairāk nekā 200 konkurentu vidū Latvijas tirgū, ir jāizlemj Jums — mūsu dārgie klienti, partneri, piegādātāji. Savu viedokli šajā jautājumā mēs atturēsimies paust, jo uzņēmuma konkurētspēja, tēls un reputācija vislielākajā mērā ir atkarīga tieši no Jūsu viedokļa.

Tādā veidā mēs atsakāmies no formulējuma „viens no vadošajiem...” Mūsu vietu tirgū noteica, nosaka un arī turpmāk noteiks reālā dzīve un Jūsu viedoklis, un mēs uzticēsimies Jūsu viedoklim... :-)

Mēs tiecamies pēc „Perfektuma” ... Visā, ko mēs darām...


Citu pasaules valstu valodās...
 


Cilvēks ir daļskaitlis, kura skaitītājā — viņa labās īpašības, bet saucējā — viņa domas par sevi.
 
Grāfs Ļevs Tolstojs
SIA "Perfekta C" reģistrācijas sertifikāti:
Uzņēmums PVN Tirdzniecības marka Asociācija